Seksas – 2018.03.14

Todėl vyras palieka savo tėvą ir motiną, glaudžiasi prie savo žmonos, ir jie tampa vienu kūnu. 
Pradžios knyga 2, 24

Dievas sukūrė seksą. JIS norėjo mums gero, tenorėjo suteikti mums akimirką dangiškojo pasaulio. Vis dėlto seksas iš esmės yra gėris!!
Bet velnias yra mėgdžiotojas, Dievo beždžionė. Visa, ką sukūrė Dievas, velnias nori atkartoti, tik iš neigiamos pusės.
Dievas siuntė pranašus, o velnias – pranašautojus. Dievas mums davė žvaigždes, kad pažintume Jo didybę; – o velnias davė astrologiją ir horoskopus.
Dievas dovanoja svajas, priešas taip pat. Muzika yra dieviška, ji gali mums padovanoti gabalėlį dangaus. Vis tik muzika gali tapti mirties maršu; – kaip kad karo būgnai, kurie karo metu ruošia žmones mirčiai; – arba agresyviai nuteikianti muzika.
Velnias mėgsta iškraipyti ir seksą. Geroje santuokoje seksas – lyg dangaus paragavimas. O priešas iš to padaro kasdieninį sportą ir varžybas. Jis mus taip iškreipia, jog kai kurie virsta tikrais žvėrimis.
Seksas gerą santuoką turėtų priartinti dangui. Tai yra palyginimas, kuriuo piešiamas Jėzaus santykis su bendruomene ir su tavimi. Jokia bendruomenė negali būti artimiau ir intymiau! JIS yra ištikimas, JIS yra šalia, JIS niekuomet tavęs neužmiršta! Ar galėtų būti ištikimesnis sutuoktinis? JIS rūpinasi tavimi, žino visus tavo maloninius vardus! Gera sutuoktinė turėtų gebėti tą patį. JIS tarnauja mums, nusižemina, viską atiduoda mums. Argi galėtume kaip nors kitaip elgtis su savo mylimu sutuoktiniu?
Naujos ar senos iškreiptos seksualumo formos viso to negali įtakoti. Gerai, jeigu galime įsisąmoninti, jog santuoka ir seksas buvo norėti Dievo ir dėl to sukurti mums! Gerai, jeigu skiriame save savo didžiajai meilei, teigiamai žvelgiame į savo sutuoktinį (nepaisant visų klaidų) ir jį mylime! Jėzus taip pat yra mūsų gyvenimo partneris, ir turime savo meilę JAM nuolat atnaujinti!

Dėkoju, Jėzau, Tu dovanoji mums puikias dovanas! Tu nori mums suteikti kąsnelį dangaus. Padėk man gyventi Tavąja valia. Egzistuoja tiek daug nuodėmių ir klaidų, tiek daug nukrypimų! Noriu išlikti švarus! Padėk man mano pastangose!! Dėkoju už geras Tavo dovanas! Jos – gabalėlis dangaus žemėje.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.