Jūra pakyla – 2018.04.06

Tada išliesiu savo dvasią ant visos žmonijos,-
jūsų sūnūs ir jūsų dukterys pranašaus,
jūsų seni žmonės sapnus sapnuos,
o jūsų jauni žmonės turės regėjimus. …
Tuomet, kas tik šauksis Viešpaties vardo, bus išgelbėtas.
Joelio 3, 1.5

Mane persmelkė mintis. Regėjau Palangos pajūrį, prie Baltijos jūros. Buvo vasara, ten daug žmonių, maudėsi arba šildėsi prieš saulutę. Keletas “saulės garbintojų“ taip pat ir šįkart buvo čia. Jie stovėjo saulėje, užmerktomis akimis, ištiestomis rankomis, į save gerdami saulės spindulius. Jeigu tik jie garbintų Jėzų, galvojau sau! Ir tada pamačiau, kaip jūra pakyla. Atskiri lašeliai pakyla aukštai, lyg jie būtų besvoriai. Net ir didelių lašių buvo tenai, gal net kokio litro didumo. Jie greitai užtvindė pajūrį, pakildami iki kokių 20-30 metrų aukščio. Šiame “Lašų debesyje“ buvo galima lengvai kvėpuoti, tai buvo švarus, šviežias oras, be jokio vėjo. Vyravo melsvai-žalsva šviesa, itin ryški, bet kartu ir labai maloni. Lašeliai buvo šilti, minkšti, švelnūs ir malonūs kaip koks balzamas. Buvo taip gera, kuomet jie prisiliesdavo prie odos. Vyravo tokia džiugi tyla, nieko bauginančio čia nebuvo. Bet tokia didžiulė ramybė, gal net labiau džiaugsmas tvyrojo virš visko, taip pat ypatingas aiškumas ir šlovingumas.
Lašeliai pakilo aukščiau kopų ir kita jų puse nuriedėjo žemyn link miesto. Net ir ten nekilo jokio išgąsčio ar baimės, vien tik džiaugsmas ir didingumas. Žmonių veidai tiesiog švytėjo. Bet koks priešiškumas buvo pamirštas. Kaimynai, metų metus besikivirčiję teismuose, susikibo rankomis. Sutuoktinių poros, tarpusavyje kalbėjusios vien piktus žodžius, elgėsi lyg vėl iš naujo įsimylėjusios. Vyravo džiaugsmas, aiškumas ir šlovė – kaip danguje.
Lašelių debesis nuplaukė per visą miestą, tolyn per kaimus, per visą šalį. Ir visur, kur tik jie patekdavo, atsitikdavo tas pats: džiaugsmas ir šlovė, atleidimas, nauja meilė, išgydymas ir visaapimantis dangiškojo džiaugsmo ypatingumas.

Tikrai, mylimas Jėzau, greičiau ateik! Užbaik šią žemiškąją ašarų pakalnę! Ateik ir pasidalink Savuoju džiaugsmu! Atnaujink širdis, kad jos garbintų tik Tave ir kad būtų pagautos vien Tavojo džiaugsmo! O, Viešpatie, kaip labai Tave aš myliu! Kaip labai Tavęs aš ilgiuos!

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.