JIS išlaisvina – 2018.04.15

Ar išplėšia kas nors grobį iš galiūno?
Ar galima belaisvius atimti iš tirono?
Šitaip Viešpats atsako: “Žinoma!
Belaisviai bus atimti iš galiūno
Ir grobis išplėštas iš tirono!
Tavo reikalo gynėjas esu aš pats,-
Aš pats išvaduosiu tavo vaikus.
Izaijo knyga 49, 24.

Kartą jau išlaisvino Viešpats Savąją tautą. Tąkart tai nutiko Egipte, kur žmonės buvo vergai. Jų verkšlenimas ir pagalbos šauksmas pasiekė Viešpatį, ir JIS pats pakilo, kad ateitų Savajai tautai į pagalbą. Tiesiog nuostabiai JIS išvedė žmones iš Egipto pervesdamas juos per Raudonąją jūrą į laisvę.
Tąkart JAM nebuvo per sunku. Lygiai taip pat šiandien tikrai nėra JAM sunku išlaisvinti ir išgelbėti Savo žmones. JIS neveikia staiga, nebėga iškart su Savo pagalba po pirmo menko skausmo. JIS mus truputį padrąsina, juk mes ne kokie verkšlentojai. Visgi į pagalbą JIS niekada nevėluoja. JIS visuomet ateina laiku!! Ateina su visa galia ir išlaisvina Savo vaikus!
Kas jau kurį laiką yra krikščionis, tas žino, kaip dažnai Jėzus jau yra mus išgelbėjęs iš apgailėtinų, beviltiškų situacijų. JUO tikrai galima pasikliauti. Tik mes patys dažnai panariname galvas, lyg jokio Dievo visai nebūtų, arba lyg priešas būtų pernelyg galingas, o problema – pernelyg didelė.
Priešui patinka mus įtikinti, jog dėl visko esame kalti patys. Mes turime kaltę pripažinti ir patys už ją susimokėti. Bet tai netiesa. Dievas yra geras, dosnus, kantrus ir ištikimas Tėtis. JIS neieško kaltininko! JIS atpirko tavo kaltes dar prieš 2000 metų! Todėl JAM jokio skirtumo, ar tu esi kaltas, ar kažkas kitas. JIS tiesiog ateina ir gelbsti, kai tik JĮ pakviečiam!
Kartais tik norime eiti savuoju keliu, nors ir žinodami, kad Dievas norėtų visai ko kito. Tikrai, JIS tiesiog leidžia mums bėgti, kol nebegalime judėti pirmyn. Tuomet staiga pamatome, jog mūsų išmintis yra gana ribota, tada staiga puolame prie JO, nes JIS turi visus mūsų problemų sprendimus. – Mes nepakankamai pasitikime JUO, kadangi dar per menkai JĮ pažįstame.

Dėkoju, Jėzau! Tik Tu vienas esi mano problemų sprendimas! Ir net kai tūkstantis priešų mane apgula, kai rūpesčiai ir baimės užauga tarytum kalnai: Tu vistiek esi stipresnis, Tu esi ištikimas, Tu laikaisi Savo duoto žodžio! Taip, Viešpatie, aš pasitikiu Tavimi ir laukiu Tavo išgelbėjimo!

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.