Imli ir įžvalgi širdis – 2018.04.16

Gibeone Viešpats pasirodė Saliamonui naktį sapne. “Prašyk, ko nori, kad tau duočiau“, – tarė Viešpats.
1 Karalių knyga 3, 5

Įdomu – Dievas klausia, ko mes norėtume. JIS iš tikrųjų domisi mumis ir nori, kad mums gerai sektųsi!
Saliamonas turėjo naštą: jis buvo dar jaunas, o turėjo valdyti didžiulę tautą. Kaip reikėjo jam tai padaryti? Dėl to jam reikėjo širdies, besiklausančios Viešpaties, imlios, įžvalgios širdies, kurios dėka jis galėtų gera atskirti nuo pikto ir savo tautą valdyti išmintingai.
Dievas džiaugėsi tokiu prašymu. Saliamonas galėjo prašyti šlovės ir populiarumo, arba pinigų, aukso, sidabro ir visokių turtų. Jis galėjo prašyti viso pasaulio turtų. Tik apie save jis galvojo mažiau nei apie savo tautą bei atsakomybę už savo tautos žmones. Dėl to Dievas pasakė, duosiąs jam viską: turtus, populiarumą, išmintį, protą ir galią. JIS žinojo, jog šiam žmogui gali visa tai patikėti.
Nori tapti turtingas? Tuomet turėtum tuo tikėti, tvirtai tikėti, susikoncentruoti tik į tai, ir taip tu pasieksi savo tikslą… Taip kalba keletas pamokslininkų. (Kai kurie didieji pamokslininkai dėl pinigų nusisuko ir nuo Dievo, jie gavo per daug, jų širdis taip troško, kol tiesiog “paskendo“ piniguose. Tai tarsi patikrinimas tiems, kurie, deja, jo neišlaikė. Nors jie vis dar kalba apie Jėzų, jų širdis jau priklauso naujam Dievui: pinigai, dar daugiau pinigų). Bet Biblija sako priešingai: jeigu pinigai nebus tau tokie svarbūs, Dievas tau juos patikės. Jeigu tu pageidauji imlios ir įžvalgios širdies, viso kito tu turėsi visiškai pakankamai. Jeigu tau nėra taip svarbu daryti stebuklus asmeniškai, Dievas tuos stebuklus darys per tave. Jeigu tau santykis su Dievu yra visų svarbiausias, visus žemiškus dalykus JIS patikės tau: išmintį, lyderystę, turtą, galią ir daug daugiau.
Visų pirma, tau turi sektis su JO karalyste tavyje, tuomet visa gausi dovanai, netgi daugiau nei tau reikia. Pas Dievą viskas vyksta atvirkščiai! Visai kitaip nei kad mes, žmonės, galime įsivaizduoti!
Prašyk besiklausančios ir paklusnios širdies. Tai yra tai, ką gerbia Viešpats, tai, kas JAM patinka. Taip tu turėsi bendrystę su JUO ir galėsi melstis bei dirbti taip, kaip nori JIS (JO idėjos visuomet yra pačios geriausios!).
Imlios ir įžvalgios širdies… Kokį išmintingą prašymą išsakė Saliamonas! Meldžiu, ir man to reikia!!!

Tikrai, Viešpatie, man reikia imlios ir įžvalgios širdies! Aš toks išsiblaškęs, pilnas neramumų, kalbų, kad tiesiog nebegirdžiu daugiau Tavęs! Ir dėlto nieko man daugiau nereikia kaip tik bendrystės su tavimi!! Nes tik Tavyje manoji siela nurimsta, tik Tavyje džiaugsmas liejasi per kraštus, Tavyje randu tiesiog viską, ko taip ilgai ilgiuosi!

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.