Sėti ašaras, pjauti džiaugsmą – 2018.05.09

Kas sėja ašarodamas, ims derlių džiūgaudamas.
Nors žmogus išeitų verkdamas, sėkla sėti nešinas,
jis sugrįš namo džiūgaudamas, derliaus pėdais nešinas.
Psalmė 126, 5–6

Jėzus sako, kad turėtume ateiti pas Jį ir atiduoti Jam savo ašaras ir naštas, savo rūpesčius ir kančias; – JIS nori viską pasiimti ant savęs. Visa tai turi likti ant kryžiaus.
Mes galime Jo šauktis, palinkti prie Jo stipraus peties ir pasakyti Jam viską, kas mus jaudina ir kankina. JAM patinka, kai kreipiamės į Jį!
Bet mes dažnai suklystame ir nusigręžiame. Mes dar nieko negavome už savo rūpesčius ir kančias, todėl ir vėl nusigręžiame nuo Jėzaus.
Mes nesuteikiame Jam galimybės mus paguosti arba padrąsinti. Arba skubame, arba Juo nepasitikime, arba neištveriame tyloje.
Geriau sėdėti prie Jo kojų ir tylėti, kol JIS duos mums savo žodį ir paguos. Turime išlaikyti Jo žodį būsimoms dienoms, kad nereiktų jo visuomet kvestionuoti arba nuvertinti.
Jam malonu mus paguosti varge ir padrąsinti. Ir tai, ką JIS kalba mums ramybės laike, to JIS tikrai laikosi; nes JIS yra VIEŠPATS!
Jaučiu, kada išklausoma mano malda. Tada vietoj rūpesčio ateina džiaugsmas. Tada aš pradedu girti Viešpatį ir Jam dėkoti, tampu linksmas ir žinau, kad Viešpats išsprendžia problemą. Tvirtai laikausi Jo žodžio, nenoriu apie tai net diskutuoti! Ar tai realu, ar Viešpats gali tai apskritai padaryti, ar tam laikas – visi panašūs klausimai yra Viešpaties reikalas, ne mano. JIS yra Viešpats!
Taip, mano rūpestis virsta džiaugsmu, ašaros tampa linksmybe ir aš galiu skinti derlių, tikėjimo derlių. JIS yra Viešpats!

Ačiū, Jėzau, Tu esi man toks geras! Tu esi tiesiog nuostabus! Tu girdi mano rūpestį ir mano ašaros tau vertingos. Tau patinka paguosti ir drąsinti. Kai mes tikėjimu kreipiamės į Tave, Tavo širdis suminkštėja ir Tu imi kažką dėl mūsų daryti. Tu esi nuostabus Dievas!

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.