Jo skydas ir apsauga – 2018.05.10

Savo sparnų plunksnomis jis tave uždengs, –
po jo sparnais rasi prieglaudą,
jo ištikimybė yra dengiantis skydas.
Psalmė 91, 4

Argi nenuostabu? Kam tai skirta? Tiems, kurie išvardyti 1 eilutėje:
„Kas tik gyvena Aukščiausiojo pastogėje,
pasilieka Visagalio pavėsy“…
Taip, kiekvienas pažadas turi savo sąlygas, kurias turime išpildyti. Štai: laikykis labai labai arti Viešpaties, būk su Juo vienos širdies ir sielos. Tada JIS tave apdengs ir apsaugos.
Kas vienas eina keliu, turi pats savimi pasirūpinti. Bet tas, kuris myli Viešpatį ir ieško Jo artumo, tą JIS uždengia ir yra labai arti jo.
Visi mūsų ilgesiai ir siekiai turi tik vieną tikslą: tapti viena su Visatos kūrėju. Per Jėzų ir Jėzuje mes tą tikslą pasiekiame – ramybę su Viešpačiu! Vienybę su visa kūrinija! Džiaugsmą širdyje!
Štai kodėl ryte atsikeliu truputį anksčiau nei kiti ir šiek tiek pasiilsiu Visagalio pavėsy. Jo ramybė mane nutvieskia, mane perveria, ir jo apsauga apgaubia. Kaip gerai šitaip pradėti dieną!
Ryte nenoriu jokio skubėjimo ir streso, noriu pradėti dieną su Juo, mano mylimu Viešpačiu. Aš noriu gyventi Aukščiausiojo pastogėje ir rasti ramybę Visagalio pavėsyje. Tada JIS uždengs mane savo sparnų plunksnomis, tada rasiu prieglaudą po jo sparnais, tada jo ištikimybė bus kaip dengiantis skydas.
JIS man ištikimas, JIS stovi mano pusėje. Šiandien bus nerami diena, kupina darbo ir žmonių. Bet aš galiu būti atsipalaidavęs, nes JIS stovi mano pusėje. JIS yra šalia, kai sunku. JIS saugo mane, kai kiti atakuoja. JIS paima mane po savo sparnų plunksnomis. Diena gali prasidėti taip – Jo ramybėje.

Ačiū, Jėzau! Tu duodi man ramybę, kurios šiaip niekas nepažįsta. Tu duodi gilų džiaugsmą, kurio niekas nežino. Tu esi šalia, apglėbk mane, apsaugok mane, uždenk savo sparnais. Kaip gera būti su Tavimi per visą dienos šurmulį!

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.