Niekuomet nepamirštamas – 2018.05.11

Ne visuomet varguolis bus užmirštas,
nei skurdžių viltis amžinai nežus.
Psalmė 9, 19

Kartais atrodo, jog viskas gyvenime nesiseka, lyg chaosas pamažu nugali, jog viską darai veltui.
Visgi, kas taip galvoja, tas savas sąskaitas suvedinėja be Dievo žinios. Juk JIS yra teisingasis Teisėjas. JIS gailestingas vargšams, kurie visaip stumdomi, ir su kuriais galingieji daro ką tik nori. JIS viskam nustatė ribas, net ir neteisybei.
Kuomet Jo tauta Egipte buvo prislopinta ir bejėgiškai šaukėsi pagalbos, JIS išgirdo ir atsigręžė į Savo tautą kupinas gailestingumo. JIS neaiškino jiems, kaip JIS ketina juos išgelbėti, nes jie būtų to nesupratę ir tuo nepatikėję. JIS tiesiog vykdė Savo planą, išgelbėjo Savąją tautą iš vergijos, pervedė ją per patį Raudonosios jūros vidurį. Kas kitas būtų išgalvojęs tokį puikų sprendimą? Tik Dievui gali kilti tokia idėja.
Ir Tau gali nutikti panašiai: JIS turi sprendimą ir tau, tokį, apie kurį tu iki šiol nesi net pagalvojęs. Sprendimą, kuris yra už tavo mąstymo ribų. Tau JIS yra paruošęs nuostabų kelią!
Dėl to mes turime savo širdį išlieti JAM, o tada pereiti prie dėkojimo. Nes būtent tai geriausiai parodo mūsų pasitikėjimą JUO, būtent – dėkojimas.
Neturėtume JO paleisti, neturėtume būti nebylūs. Neturėtume likti abejingi, gyventi be jokio tikslo. Mūsų viltis yra Viešpats, sukūręs dangų ir žemę. JIS yra stiprus, kantrus, gailestingas ir kupinas malonės.
JIS išpirko tave, JIS pašaukė tave vardu: tu esi JO! JIS turi tau nuostabų planą, kurį JIS pradės įgyvendinti. Pasitikėk JUO ir vėl, iš naujo! Ir būk patenkintas tuo, kad JIS dabar yra šalia tavęs. JIS žino kiekvieną poreikį, ir JIS yra šalia tavęs kiekviename reikale. JIS guodžia, drąsina, suteikia vilties, o neretai – net ir džiaugsmo sunkumo metu. JIS yra nuostabus Viešpats!

Taip, Viešpatie, noriu pasitikėti Tavimi, net jei ir daug kas kalba priešingai. Nenoriu atskleisti savo bejėgiškumo, nenoriu priklausyti praradusiems viltį. Ne, noriu tikėti Tavimi, noriu tikėti, jog linki man tik gero, turi numatęs man nuostabų kelią, jog išpirksi mane!

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.