Džiaugsmingas Dievo vaikas – 2018.05.12

…. bet gavote įsūnystės Dvasią, kurioje šaukiame: “Aba, Tėve!“
Laiškas Romiečiams 8, 15

Ar esi Dievo vaikas? JIS – tavo Tėvas? Iš kur tau tai žinoti??
Kai kurie atsako: taip parašyta Biblijoje. Tikrai, ten parašyta. Tačiau ar tikime viskuo, kas kažkur yra parašyta? Tai gali mus įtikinti, mes prijungiame savo nuomonę, pradedame galvoti, bet širdyje vis dėlto nežinome.
Mama po mano gimimo man neparodė gimimo liudijimo ir nepasakė: štai čia parašyta, jog aš esu tavo mama. Ne, tai, jog ji – mano mama, aš tiesiog žinojau savo širdimi, jai nereikėjo specialiai to pabrėžti.
Taip pat yra ir su mūsų dangiškuoju Tėvu. Mes žinome apie tai, arba mes tiesiog nesame. Šis žinojimas slypi kažkur giliai širdyje: JIS yra mano mylintis Tėtis. Šį žinojimą įtakoja Šventoji Dvasia, patys vieni negalėtume tuo patikėti. Šis žinojimas mumyse yra toks užtikrintas, tvirtas, stiprus, neabejotinas, bet kartu ir – neįrodomas. Tik kai mus ir vėl suvilioja nuodėmės, kai mes joms pasiduodame, šis žinojimas dingsta. Tada tuojau pat turime atsigręžti, paprašyti atleidimo, ir vėl pasikviesti Jėzų kaip karalių į savo širdį.
Tai, kaip mes kreipiamės į Dievą, ir yra ženklas to, kokį santykį kuriame, turime su JUO. Jei esame tiesiog pamaldūs, JIS mums yra Viešpats, didenybė. Ir mūsų kalba maldoje yra itin šventa. Jeigu esame Dievo vaikai, tuomet kalbamės su JUO labai nuoširdžiai ir laisvai, mes mylim JĮ!!
Antrasis mūsų santykio su Dievu ženklas yra baimė. Jeigu aš bijau Dievo, jeigu matau JĮ kaip savo teisėją, jeigu mano sąžinė prieš JĮ nerami, tuomet aš nesu JO vaikas. Kuomet aš augu kaip vynmedžio šakelė, manimi teka Gyvenimo syvai – Šventoji Dvasia. Būtent ji ir išlieja Dievo Meilę mano širdyje. Ši neaprėpiama meilė nugali bet kokią baimę. Kaip gi aš galėčiau bijoti to, kuris mane šitaip myli??
Taigi, šis nuoširdus, džiaugsmingas santykis su Dievu manyje yra Šventosios Dvasios darbas. JI visa tai įgalina!
Maldoje mes galime pakviesti Šventąją Dvasią, galime paprašyti Jos parodyti mums Jėzų ir Tėvą, taip pat parodyti meilę, kuria Tėvas mus apdovanoja. Pakvieskime Jėzų būti mūsų Viešpačiu. Mes juk norime šio Naujo Gyvenimo!

Dėkoju, Jėzau, per kryžių ir atleidimą Tu atlaisvinai kelią pas Dievą! Tu siunti man Savo Šventąją Dvasią, kuri padeda man tikėti, kuri paaiškina man viską, ko nori Dievas. Taip, kviečiu Šventąją Dvasią į savo širdį! Noriu mylėti Tave ir priimti Tavąją meilę! Noriu būti Dievo vaiku!!

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.