Galybės dvasia – 2018.05.14

Viešpaties dvasia bus ant jo:
Dvasia išminties ir supratimo,
Dvasia patarimo ir galybės,
Dvasia pažinimo ir Viešpaties baimės.
Izaijo knyga 11, 2

Tai – Izaijo pranašystė apie Jėzų, Mesiją. Dar 600 metų prieš gimstant Jėzui, Izaijas JĮ jau regėjo. Koks maloningas yra Dievas!
Viskas aprašyta jau iš anksto, tam, kad kai žmonės atvers akis, Jėzų galėtų atpažinti kaip Mesiją. Visos senosios pranašystės apie Mesiją tinka Jėzui.
Jėzus gyvas mumyse, Dievo vaikuose. Kaip ir Viešpaties dvasia, besiilsinti ant Jėzaus. Dvasia išminties ir supratimo, patarimo ir galybės, pažinimo ir Viešpaties baimės. Kuomet Jėzus yra širdies Viešpats, nieko netrūksta. Visos Dievo dvasios savybės glūdi ir Dievo vaike.
Mes turime jas išlavinti! Muzikalumo neužtenka, turi daug dirbti, praktikuotis, kol tapsi tikras meistras! Lygiai taip pat mes turėtume lavinti bei stiprinti savo krikščioniškąjį charakterį. Jis neužauga per naktį.
Galybės dvasia: krikščionis stiprus, kuomet gali atlaikyti neteisybę ir išlikti ramus. Kuomet jis gali melstis už savo priešininkus ir iš visos širdies linkėti jiems vien tik gero. Kuomet visuose reikaluose jis išlieka ramus ir toliau dėkojantis Dievui. Kuomet jis gali iškart pripažinti savo nuodėmes. Jeigu jis gali žemai nusilenkti, kuomet kiti tik gailisi. Kuomet jis negirdi, kai kiti jį keiksnoja. Jeigu jis savo pasitikėjimą sieja vien su Viešpačiu. Kuomet jis mirties akivaizdoje pasitiki Jėzumi. Jeigu jis visas tiesiog persmelktas Jėzumi. Pavydėtinai stabilus, stiprus charakteris, nieko daugiau nebebijantis!
Ši stiprybė neateina savaime, ji yra ištreniruojama. Treniruojama neteisybe ir kančia, kurių metu Dievo vaikas tegali belstis į Jėzų. Čia jau jo sprendimas: skųstis ar pasitikėti, savigaila ar tikėjimas.
Nebūsime kaip nendrelės, dažnai lenkiamos ir vėtomos vėjo! Mieliau būsime Viešpaties ąžuolais!

Viešpatie, stiprink mane! Kartais savigaila nugali, ir aš mieliau skundžiuosi, užuot pasitikėjęs Tavimi, ir iš anksto Tau dėkodamas! Atleisk, nes tai nėra tinkama Dievo vaikui! Dėkoju, jog žinai visus mano sunkumus ir aš galiu visiškai Tavimi pasitikėti. Tu esi geras man!

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.