Sunkūs sprendimai – 2018.05.15

Mokysiu tave
Ir rodysiu kelią,
Kuriuo turi eiti.
Tau patarsiu
Lydėdamas tave akimis.
Psalmė 32, 8

Kaip gerai man tai veikia! Užstringu sunkioje situacijoje, gerai nežinodamas, kaip turėčiau pasielgti, ir štai Dievas taria tokius žodžius asmeniškai man!
Mane guodžia: JIS yra Viešpats!
JIS veda mane, net jei man tenka neteisingai apsispręsti; – JIS mane pataiso. Sunkiose situacijose JIS suteikia man įžvalgos, stiprybės, išminties bei pažinimo. Tokiu atveju klausimas man išlieka tik vienas: Ar aš noriu eiti JO keliu, ar ieškoti kompromisų?
Būtent tam, kad žinočiau JO kelią, kad girdėčiau JO patarimus, kad nesileisčiau į klaidinančius kompromisus, kurie galų gale atsieina itin brangiai, turiu palaikyti glaudų, artimą ryšį su JUO.
Kaip gerai, kad galiu užtikrintai pasitikėti: Lydėdamas tave akimis.
JIS lydi mane akimis ir budi, kad tik aš nenueičiau klystkeliais. JIS sergi mane, kad niekas man negalėtų padaryti nieko pikta. JIS viskam nustatė ribas. JIS linki man gero, o ne blogo. JO tikslas man yra laisvė, džiaugsmas, ramybė. Ir tikrai ne priklausomybė, depresija, kaltės jausmas, nerimas ar baimė.
JIS nori man patarti: noriu būti ramus, skaityti JO žodį, leisti JAM prisiliesti prie mano širdies, ją pažadinti. Noriu eidamas pasivaikščioti kalbėtis su JUO, klausytis JO, kreipti dėmesį į JO mintis. Nebenoriu prarasti šio saugumo JAME jausmo, noriu laikytis tvirtai įsikibęs to, ką turiu. JO ramybė turi mane užvaldyti! Tikrai, noriu eiti JO keliu!
Toliau psalmėje yra įspėjimas, deja, dažnai pritaikomas man. Bet juk, viliuosi, iš patirties ir klaidų mokomasi!
9 ir 10 eilutės: Nebūk kaip arklys ar mulas, neturintis proto, kurio narsas tramdomas žąslais ir kamanomis, nes kitaip jis tau nepaklus. Nedorėlis turės daug kentėti, bet tą, kuris Viešpačiu pasitiki, lydės ištikima meilė.

Dėkoju, Jėzau, į Tavo rankas patikiu savo gyvenimo kelią. Tu lydi mane akimis, ir aš pasitikiu Tavimi. Tu esi Dievas, kuris myli mane!!!

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.