Jokių kompromisų – 2018.05.16

…Tada ateik ir sek paskui mane!“ Tai išgirdęs, didikas nusiminė, nes buvo labai turtingas…
Luko 18, 22–23

Jėzus priešinasi pinigams ir turtui tik tuomet, kai jis atskiria mus nuo Dievo ir reikalauja visų mūsų jėgų kaip Dievas.
Bet mes negalime turėti kitų dievų! Štai kodėl JIS yra toks „negailestingas“ žmogui.
Jis mato šį raištį, priklausomybę, šį klaidingą dievą ir melagingą saugumą. JIS žino, kad visas turtas atskiria žmogų nuo dangaus karalystės. JIS žino, kad šis turtas yra apgailėtinas, palyginti su dangaus turtu.
Kodėl žmogus turėtų prarasti dangų dėl keletos dolerių? Už kažkokius popieriukus ir akcijas?
JIS žino, kad arba viskas, arba nieko. Štai kodėl JIS yra toks „negailestingas“, toks kietas, toks bekompromisis.
JIS meiliai į jį pažvelgė. Turtingas žmogus negalėjo tam pasipriešinti ir nusiminęs nuėjo.
Aš manau, kad Dievo Dvasia ir toliau veikė šiame žmoguje. Keletą naktų jis negalėjo užmigti ir grūmėsi pats su savimi: turtas arba Dievo karalystė. Dievo Dvasia jam nedavė ramybės, nes Jėzus už jį meldėsi. Kol jis pagaliau pasidavė ir atsisakė viltis turtu. Viskas tapo jam nesvarbu, jis tenorėjo Jėzaus ramybės ir džiaugsmo. Taip jis sugrįžo pas Jėzų, nusidėjėlių draugą. Jėzus jo laukė ir apkabino. Turtuoliui nebereikėjo pinigų, nuo dabar juo rūpinosi dangiškasis Tėvas. Koks jis buvo laimingas, džiugus ir nerūpestingas!
Kartais žmonės mums labai pakenkia. Mes negalime manyti, kad Dievas yra „bekompromisis, negailestingas ir kietas“. Mes norime sušvelninti vargšų žmonių dvasines kančias ir pasiūlyti kompromisą. Bet taip mes apsunkiname Jėzaus darbą ir kovą už šią sielą. Turime ramiai ir kantriai laukti, kol pradės veikti Dievo Dvasia. Negalime užbėgti už akių! Net jei tai yra sunkus gimimas, mes neturime kištis! (Bet galime kovoti už šią sielą maldoje). Dievas pasieks savo tikslą, jei leisime jam viešpatauti. JIS nori sukurti kažką visiškai naujo, JIS nori atleisti visas nuodėmes, JIS nori viską ištirti iki pat gelmių ir pasiimti sau. Kas užbėga už akių, tam kils sunkumų.

Prašau, Viešpatie, aš nenoriu Tau trukdyti! Atleisk man už melagingą užuojautą, kai darbuojies. Padėk man Tavimi labiau pasitikėti, o ne pačiam kištis! Dėkoju, kad Tu neini į kompromisus su nuodėme, mirtimi ir velniu! Tu tikrai esi tvirtas ir stiprus, tarsi inkaras laikai mane neramioje jūroje.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.