Dievo šlovinimas – 2018.07.23

Mano siela, šlovink Viešpatį,
Ir visa, kas manyje, tešlovina jo šventąjį vardą!
Šlovink Viešpatį, mano siela,
Ir neužmiršk, koks jis geras.
Psalmė 103, 1-2.

Pro langą regiu dangų ir įstabius debesis, miškus bei pievas tolumoje. Paukščiai apdainuoja šį grožį, bitės stropiai dirba, šuo ilsisi saulės atokaitoje. Kaip gerai visa tai surėdyta! Tai gyrius Dievui, harmonija, ramybė, džiaugsmas, Dievo buvimas, tai JO kūrinija! Taip, ten, kur Dievas, ten ir Dievo šlovinimas!
Priešas kišasi ir visa tai nori sugriauti savo melu, apgavystėmis, vagystėmis, nelaimėmis, avarijomis, žmogžudystėmis bei neapykanta. Jis visa pasuka taip, kad atrodytų negatyvu vietoj pozityvaus.
Bet mes norime klausytis Dievo! Dėl to ir stengiamės plačiai paskleisti gyrių Dievui. Mes norime visa savo būtimi, visomis jėgomis, savomis idėjomis bei fantazija įkūnyti Dievo šlovinimą! Mes patys norime būti šlovinimu Dievui!
Visa manyje turėtų girti JĮ, nuostabų Viešpatį, kuris taip nuostabiai man padeda, kuris myli mane, kuriam nesu tik skaičius, kuris yra mano draugas bei karalius .. Niekuomet nepamiršiu, kiek gero JIS man yra padaręs! Visada regėsiu JĮ savo akimis! JIS yra to vertas!!
Galiu apsispręsti tikėti sunkumais, kurie nori mane sunaikinti, arba galiu tikėti, jog Jėzus yra Viešpats. Jobas net tamsiausiomis valandomis nedvejojo Dievo Visagalybe; – jis tik nebuvo visiškai tikras, ar Dievas asmeniškai juo rūpinasi. Jėzus atėjo, o su Juo ir žinojimas, ir tas žinojimas slypi giliai mūsų širdyse.
Jeigu Jėzus mūsų širdžių Viešpats, tai Dievo šlovinimas vyksta tiesiog automatiškai; – ar norėtume būti nuolat spaudžiami? Ar norėtume nuolat tik tai matyti, ko dar trūksta ir kas netvarkoj? Geriau jau žvelgti į gėrį, kurį Viešpats man jau yra padaręs!!
Tikrai, manoji siela, giedok ir šlovink Viešpatį! Visa manyje turėtų JO gyriui tarnauti bei apie visus gerus dalykus, kuriuos JIS man jau yra padaręs, galvoti!

Dėkoju, Jėzau, tiek daug priežasčių Tau dėkoti bei šlovinti! Ir ten, kur Tave šlovinu, ten esi Tu ir visa sutvarkai. Kaip gera turėti tokį stiprų, tokį mylintį Viešpatį!!
————————————————-
PS: Gabrielius:
Vakar paklausiau jo, ar norėtų ko nors gerti ir jis linktelėjo. Gavo arbatinį šaukštelį vandens ir pasuko galvą šalin. Paklausėm: ar nori dar? Jis tarė: “….sssssssssssssss …….“ Tai buvo daugiau šnypštimas, nes šlangelės kiek sužalojo gerklas, taigi jos siaubingai išdžiūvusios, turėjo nuskambėti “viskas“, taigi: pakaks. Jis spusteli mano ranką, kuomet paprašau. Deja, jo žvilgsnis dažniausiai dar tuščias, gaila. Jis jau 14 dienų guli ant nugaros ir muistosi, kad galėtų surasti geresnę poziciją; – tai nėra lengva. Reanimacijoje yra ir kitų vaikų, pvz., Danielius, kuriems taip pat skubiai reikia maldos!
Maldos labai veikia. Dėkoju!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
JIS yra Viešpats!
frank

2 komentarai “Dievo šlovinimas – 2018.07.23

 1. Rasa Ziobakiene 23 liepos, 2018 / 10:02

  Ačiū, kad parašote ir apie Gabrielių! Padėk, Dieve Visagali ir Gailestingas, Gabrieliui stiprėti, sveikti ir vėl džiaugtis gyvenimu! Jums, Frankai ir visai šeimai kantrybės, ištvermės ir tvirto tikėjimo! Viešpats išklauso mūsų maldas ir skuba gelbėti!

  Su geriausiais linkėjimais!

  Rasa Žiobakienė http://www.5-erdves.lt/rasa

  2018-07-23, pr 04:29, Rytiniai pamąstymai iš Dievo Žodžio rašė:

  > Frank posted: “Mano siela, šlovink Viešpatį, Ir visa, kas manyje, > tešlovina jo šventąjį vardą! Šlovink Viešpatį, mano siela, Ir neužmiršk, > koks jis geras. Psalmė 103, 1-2. Pro langą regiu dangų ir įstabius debesis, > miškus bei pievas tolumoje. Paukščiai apdainuoja“ >

 2. Irena 23 liepos, 2018 / 13:58

  Sveiki. Jus labai stiprus tikejime. Telaimina ir globoja jusu seima Dievas!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.