Griauti velnio darbus – 2018.10.07

Todėl ir pasirodė Dievo Sūnus, kad sugriautų velnio darbus.
Pirmas Jono laiškas 3, 8d

Kas yra velnio darbai? Tai mirtis, ligos, kančia, karas, neapykanta, priklausomybės, pavydas, godumas, melas, naikinimas, stichinės nelaimės, žudynės, horoskopai, būrimai, spiritizmas, religijos, magija ir daug kitokių dalykų. Velnias vilioja žmones dalindamas gražius pažadus ir meluodamas. Jis įpainioja juos į savo tinklus ir laiko savo grobį tvirtai. Neįmanoma ištrūkti.
Tik Jėzus gali padėti. JIS yra nugalėtojas. Mirtį, ligas, kančią, religiją, rūstybę, neapykantą, kartėlį… viską JIS nugalėjo. Evangelijose galima perskaityti, kaip JIS gydo ligonius, įsakinėja piktosioms dvasioms, sudrausmina gamtos jėgas, demaskuoja magiją ir nuo jos išlaisvina. Išlaisvina žmones nuo kartėlio, pavydo, nepasitikėjimo ir godumo. JIS sukuria naujus žmones! JIS atima iš velnio jo grobį ir vėl suteikia žmonėms laisvę! JIS yra tas, kurio žodis yra paskutinis. Visur!
Žmogėdros Indonezijoje liovėsi kariavę, kerštavę, žudę, kai jie pažino Jėzų; – JIS išlaisvina net nuo karo! Jėzaus atleidimo dėka, dabar gyvena jie tarpusavyje patenkinti, be minčių apie kerštą, be kartėlio.
Žmonių vergovė baigėsi ten, kur krikščionys pakilo ir Evangelija įsitvirtino. Yra tiek daug pavyzdžių, kai krikščionys sugriovė velnio darbus…
Taip pat ir mes griaukime velnio darbus. Kurkime taiką savyje, mūsų šeimose, mūsų mieste ir mūsų šalyje. To mes meldžiamės. Ir mes propaguosime atlaidumą ir pripažinimą. Nes Dievui kitus žmones, mūsų priešai, tokie patys brangūs, kaip ir mes!
Naikinkime velnio galią, jis neturi pančioti žmonių ir jų kankinti. Jėzaus vardu išlaisvinkime žmones nuo velnio pinklių ir baimių.
Visų pirma sugriaukime savyje velnio darbus ir tapkime laisvi. Yra nemažai melo, kurį mums skiepijo nuo vaikystės. Geriau kreipkime savo mintis ir darbus į Jėzų, nei toliau remkimės melu. Visa vakarietiška pasaulėžiūra yra pastatyta ant melo, nes ten žmogus yra pagrindinė figūra ir pasaulio centras. O krikščionims tai turėtų būti mūsų Dievas.

Dėkoju, Jėzau, kad išlaisvini iš velnio tinklų! Tik TU vienas turi tam valdžią. Tik su Tavimi aš galiu būti laimingas, gyventi laisvai, be kartėlio, pavydo ir godumo. Kaip gerai, kad TU viešpatauji mano gyvenime! Tu esu gerasis Ganytojas!

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.