Pradžioje – 2018.10.08

Jėzaus Kristaus, Dievo sūnaus, Evangelijos pradžia.
Evangelija pagal Morkų 1, 1

Tikrai, yra pradžia, ir tada ji tęsiasi ir tęsiasi toliau, vis toliau. Gyvenimas su Jėzumi yra kelias, kuris baigiasi tik amžinybėje pas Dievą. Ten yra tikslas, ten yra ramybė, taika, džiaugsmas ir gyrius! Ten mes galime pailsėti, atsigaivinti, ten šventė ateina į mūsų širdis ir tam nėra pabaigos.
Kai kurie padarė pradžią su Jėzumi ir toliau nebeeina, arba eina gana ne noromis ir lėtai. Dievas turi kantrybės. Bet mes čia, žemėje, amžinai neturime laiko! Skubame pasiekti tikslą, norime glaudžiai bendradarbiauti su savo Viešpačiu, nebūti atskirti nuo šio santykio. JIS juk turi viską, ko man trūksta!
Kai kurie galvoja, jog jau gana. Jie jau pakankamai žino iš Biblijos, pakankamai yra besimeldę ir štai buvo ištikimais liudytojais. Štai dabar atostogos arba pensija jau garantuota. Bet Dievas vis turi šį tą daugiau mums, tam nėra pabaigos. JO turtai yra nesuvokiami. Nesustok, Dievas tau turi kur kas daugiau!
Jau dienos pradžioje turime priimti sprendimus. Kas turi būti padaryta? Ką valgysime? Kur važiuosime? Net ir mūsų dienos nuotaika apsprendžiama anksti ryte. Dėl to jau pačioje pradžioje mums reikia trumpo laiko kartu su Viešpačiu, tam, kad mūsų sprendimai būtų suderinti su JUO, o mes nenubėgtume bereikalingais keliais. JAM patinka, rytais užmegzti bendrystę su mumis, kartu priimti sprendimus. JIS yra šalia, dienos pradžioje ir pabaigoje.
Visuomet yra tiktai “pradžia“. Nesidairyk atgal! Kiekvieną dieną pradėk truputį labiau JĮ atrasdamas!
Evangelija yra Jėzaus Kristaus, ir niekieno kito. JIS yra centras, dėl to mes ir esam krikščionys. Tik JIS vienas stovi centriniame taške, neleisk šios vietos užimti kitiems pamaldiems dalykams. Tik JIS vienas, taip turi būti.
Jėzus yra Dievo Sūnus, rodantis mums Tėvą, atlaisvinantis mums kelią pas Tėvą, Tas, kuris mus taip myli, jog net mirė už mus ir prisikėlė. Evangelija rodo, kaip Dievas mus myli, kaip mes turime gyventi, kokia yra Dievo esybė, kokie pažadai mums galioja. Tiek daug ko yra apie JĮ dar atrasti, vis dar jaučiuosi kaip pradedantysis; – ir tai taip gera!

Viešpatie, pažadink manyje dar daugiau smalsumo Tave pažinti! Atleisk, kur buvau nevykėlis arba kuomet kiti dalykai buvo tapę svarbesniais. Tik Tu vienas esi kelias į gyvenimą! Viešpatie, ir šį rytą noriu pradėti su Tavimi! Noriu Tave šlovinti ir garbinti, ir tik Tau vienam dėkoti!! Ateik, ir dieną gyvenk kartu su manimi!

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.