Dievo pasiuntinys – 2018.10.09

Štai aš siunčiu pirma tavęs
savo pasiuntinį,
kuris nuties tau kelią.
Tyruose šaukiančiojo balsas:
Taisykite Viešpačiui kelią!
Morkaus 1, 2–3

Tai yra pranašystės iš Senojo Testamento, iš Malachijo ir Izaijo. Turimas omeny Jonas Krikštytojas, kuris buvo Jėzaus pirmtakas. Jis atvėrė kelią Jėzui. Jis buvo balsas dykumoje.
Jėzus labai vertino Joną. O Jonas vadino Jėzų „Dievo Avinėliu“. Jonas žinojo, kad Jėzus viską perims, o Jonas stovės šalia ir džiaugsis, kad Jėzui suteikta visa garbė.
„Taip pasirodė dykumoje Jonas. Jis krikštijo ir skelbė atsivertimo krikštą nuodėmėms atleisti. Pas jį traukė visa Judėjos šalis ir visi Jeruzalės gyventojai. Jie išpažindavo nuodėmes ir buvo jo krikštijami Jordano upėje. Jonas vilkėjo kupranugario vilnų apdaru, o strėnas buvo susijuosęs odiniu diržu. Jis valgė skėrius ir lauko medų. Jis skelbė: „Po manęs ateina galingesnis už mane, – aš nevertas nusilenkęs atrišti jo kurpių dirželio. Aš jus krikštijau vandeniu, o jis krikštys jus Šventąja Dvasia“ (4–8 eil.).
Jėzus nori kelio į mūsų širdis. Bet kelias užtvertas kartėlio, nuosavo teisumo, pedantiškumo, kaltinimų, galios troškimo, godumo, smalsumo, pavydo… Ach, yra tiek daug dalykų, kurie užkerta kelią Viešpačiui! JIS neatveria kelio, mes turime tai padaryti patys. JAM patinka padėti, bet tik tada, kai mes to tikrai norime. Ir tada ateina JIS, šlovės Viešpats, ir pagaliau apšviečia mūsų niūrias širdis! Kaip tai gerai, kaip tai išlaisvina! Galima linksmintis ir džiūgauti! Tada išeini iš savo kiauto.
Kol mūsų gyvenimas eina įprastai, mes to nepastebime. Tik tada, kai ateina krizė, ir mūsų „tobulas pasaulis“ subyra, tada mes šaukiamės Jo. Geriau ieškoti Viešpaties nuo pat pradžių.
Paruošk Jam kelią! JIS nori laimėti visą pasaulį. JIS nori jį išgelbėti, nes pasaulis pats negali išsigelbėti. Visi vieni su kitais nesutaria. Ateik, klausykis Viešpaties! JIS žino, kaip išgelbėti pasaulį: per atgailą ir sugrįžimą. Deja, nėra kito lengvesnio kelio. Jei nuolat tiesiog šauksime „Aleliuja“, tai neišspręs mūsų problemos. Pasitikėkime Juo, paruoškime Jam kelią! Pirmiausia mūsų širdyse, o tada jau ir kitur …

Ačiū, Jėzau, Tu esi Viešpats! Pragaro, mirties ir šėtono Viešpats. Tu laimėjai ir nori, kad mes nešiotumėmės Tave savo širdyse ir paruoštume Tau kelią į tamsų pasaulį. Padėk mums, duok drąsos! Nes Tu esi su mumis.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.