Atleidimo palaiminimas – 2018.10.10

… ir atleisk mums mūsų kaltes, kaip ir mes atleidžiame savo kaltininkams.
Evangelija pagal Matą 6, 12

Prieš kelias dienas aplankiau seną draugą. Jis yra nuostabus žmogus ir ištikimas krikščionis. Deja, tą dieną jis ėmė karščiuoti ir pasigavo gripą. Dėl to jis buvo blogos nuotaikos ir sakė tai, ko šiaip niekada nesakytų. Jis išsakė visas mano klaidas, dideles ir mažas. Pastebėjau, kad jis jaučia kartėlį, kurį paprastai kontroliuodavo. Jis buvo piktas dėl daugybės nusivylimų, kuriuos išgyveno darbe. Manau, kad jis net pats nežinojo, jog visa tai yra jo širdy. Dabar viskas iškilo į paviršių ir buvo galima nuo viso to apsivalyti.
Tarp mūsų, krikščionių, yra daug pykčio, nusivylimo ir kartėlio. Mes turime tam priežasčių. Bet Jėzus sako: mes turėtume atleisti, antraip kartėlis ir širdies neapykanta sugrauš tikėjimą, džiaugsmą ir atims bet kokią ramybę.
Mes žinome tuos svarbius dalykus, kurie mums tikrai pakenkė. Ir mes nerasime ramybės tol, kol neatleisime. Bet viską sugadina maži dalykai! Juk tai mažos laputės sugadina vynuogyną!
Mes jų nepastebime. Mes pripratę prie dalykų, kurie neteisingi. Mes vaidiname kilniaširdžius ir pasitraukiame šalin, bet jausmai sako ką kita. Taip maži dalykai kaupiasi tol, kol pasidaro kalnas. Ir tada jis spaudžia mus, mūsų tikėjimą, ramybę ir džiaugsmą – viskas pamažu numiršta.
19 psalmėje yra eilutė: „Viešpatie, apvalyk mane nuo kalčių, kurių nejaučiu!“ Taip, mes irgi norime taip atleisti – atleisti už dalykus, už kuriuos kaltės mes nebejaučiame. Apskritai, mes atleidžiame viską ir visiems, nes negalime visko prisiminti; o galbūt netgi geriau, kad nuolat negalvojame apie blogus dalykus. Tada, kai vėl prisiminsim kažką, kas nutiko praeity, mes iš karto galvosime apie šį atleidimą. Taip, brolis man tai padarė, tiesa. Bet aš esu apsisprendęs visiems atleisti, taip pat ir jam. Taip ir ne kitaip, viskas, taškas. Aš daugiau nenoriu tuo apsikrauti ir apie tai galvoti.
Taip kiekvieną kartą mano širdis tampa šiek tiek laisvesnė, kol joje atsiranda pakankamai vietos džiaugsmui ir dangiškai ramybei.
Taip, verta gyventi su Jėzumi, kalbėtis su Juo, gauti atsakymus ir Jo palaiminimą. Aleliuja! Jis yra Viešpats! Jis nuostabus!!!

Ačiū, Jėzau, Tu vedi mane, gydai ir išlaisvini! Tu nuolat žengi žingsnį į priekį, gilyn, vis labiau ir atskleidi kaltės priežastis, kad galėtume atleisti ir gyti. Viešpatie, man tai ne visada lengva, bet Tu man padedi!

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.