Mano mylimas vaikas – 2018.10.11

Ir iš dangaus pasigirdo balsas: „Tu esi mano mylimasis Sūnus, kuriuo Aš gėriuosi.“ 
Evangelija pagal Morkų 1, 11

Myliu šią eilutę ir myliu tą, kuris man tai pasakė. Kaip vaikas nepatyriau daug meilės. Dievo „taip“ man, Jo virš manęs išlieta meilė išgydė giliausias sielos gelmes. Iš tiesų tai buvo taip: iš dangaus kalbėjo Dievas: tą vaikiną štai ten aš be galo myliu. Vienas jis niekur nenueis, niekas jo nemyli. Noriu jam parodyti visą savo meilę.
Ir JIS pasiuntė Jėzų, kad Jį pažinčiau. Taip niūrus berniukas tapo laimingu žmogumi. Iki šios dienos Dievas gydo vaikystės prisiminimus ir žaizdas. Aš nesiskandinu bloguose prisiminimuose ir jausmuose, bet kartais Dievas man parodo kažką iš praeities ir aš galiu paprašyti jo išgydyti arba galiu pats nuspręsti atleisti ar paprašyti atleidimo. Jo meilė yra tokia stipri, kad galiu atleisti. Nuo tada aš esu visiškai saugus Jame.
JIS sako: „Jei tavo tėvas ir motina tave palieka, aš esu šalia. Aš niekada tavęs nepaliksiu ir niekada nepamiršiu. Ir jei tavo mama tave pamirštų, aš taip negaliu. Tavo vardas įrašytas mano rankose. Nebijok, aš išpirkau tave, aš pašaukiau tave vardu, tu esi mano!!!“
Tada atėjo laikas, kai JIS nebuvo mano gyvenimo centre – aš vaikščiojau savo keliais, turėjau savo tikslų. Bet JIS  laikėsi savo žodžio, JIS toliau mane mylėjo. JIS viską atidavė dėl manęs, kai Jėzus kabojo ant kryžiaus – argi jis galėtų palikti mane dabar? Ne, JIS buvo man ištikimas, JIS mane saugojo ir vedė suėmęs mano ranką vaikiškomis pirštinėmis, bet labai stipriai ir kantriai. Kiek kartų JIS įsikišo kilo pavojui! Kiek nuodėmių ir netyrumo JIS pražiūrėjo ir atleido! Ach, kaip JIS gali šitaip mylėti!
Tiek daug meilės sujaudina net kiečiausią vaikiną. Taip, mano širdis ištirpsta nuo Jo meilės. Dabar aš priklausau Jėzui ir noriu paklusti Jam visiškai, būti Jam ištikimas, Jį išaukštinti, Jam dėkoti, taip, mano visas gyvenimas turi Jį garbinti. Jis vertas!!!

Ačiū, Jėzau! Tu esi nuostabus, kantrus, nepagiežingas, atleidžiantis, draugiškas, švelnus, nuolankus ir toks pilnas meilės! Per visą gyvenimą niekas manęs nemylėjo taip, kaip tu. Tu esi nuostabus, mano gyvenimo Viešpatie!

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.