Nuotaka ir jaunikis – 2018.11.22

Šita paslaptis yra didelė, – aš tai sakau, žvelgdamas į Kristų ir Bažnyčią.
Efeziečiams 5, 32

Tai reiškia santuokos paslaptį. Daugelis yra vedę, bet nelaimingi. Be partnerio, jie tai žino, jie būtų nelaimingi, bet su partneriu irgi. Tik nedaugelis turi tikrai laimingą santuoką.
Jėzus nori kažko panašaus į laimingą santuoką su savo Bažnyčia. JIS yra mylimasis, sužadėtinis, jaunikis, besiilgintis savo Bažnyčios, mylintis ją visa savo širdimi ir trokštantis jos kuo arčiau savęs. Bažnyčia yra mergelė, nuotaka, mergina ir mylimoji. Ji trokšta Viešpaties, savo jaunikio, nes tik su Juo ji yra laiminga, pergalinga, tvirta ir džiugi.
Jėzus turi savo pulkus, kuriuos surenka iš visų denominacijų ir bažnyčių. Jie yra Jo mylimi žmonės. Jis žino kiekvieną pagal vardą, netgi turi kiekvienam slapyvardį. Jis nori su kiekvienu taip bendrauti, kaip jaunikis su nuotaka: kiekvienu džiaugtis, mylėti, nešti. Jis atiduoda savo gyvenimą už nuotaką – taip stipriai JIS ją myli.
Štai kodėl vienatvė ir apleistumas nebekankina tų, kurie myli Jėzų. JIS yra kartu su jais! JIS yra draugas, mylimasis, išsiilgtasis, padėjėjas, paguodėjas ir kompanionas! Prašau, priimkite Jėzaus žodžius tiesiogiai: aš esu su jumis kiekvieną dieną iki pasaulio pabaigos.
Tiems, kuriems gyvenime nepasisekė, Jėzaus žodis yra išgelbėjimas: jie yra Jam labai labai vertingi. JIS jiems yra kaip jaunikis, kaip draugas. Mes galime Jam patikėti bet kokį rūpestį, Jis paguodžia ir padeda. Jei esame džiaugsmingi, jis džiaugiasi kartu. Jei neužmiegame, JIS yra šalia ir laiko mūsų ranką, švelniai glostydamas galvą. Kai liūdime, Jis mus vėl pakelia. Jei esame varge, JIS padeda.
Jis tiesiog nuostabus!!!

Ačiū, Jėzau! Tu ieškai mūsų artumo ir mūsų lauki. Taip, mes taip pat norime Tave mylėti, Tavęs ieškoti ir turėti Tau laiko. Tai esi tas, kuris pradžiugina mano širdį! Tu nutraukei mano vienatvę. Tu esi šalia, mano mylimasis, mano draugas, mano padėjėjas!

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.