Dievo sandora – 2019.10.06

Dievas sako:
Savo lanką padėjau į debesis, ir jis bus ženklas sandoros tarp manęs ir žemės.
Pradžios knyga 9, 13

Čia kalbama apie vaivorykštę. Šis Dievo malonės ženklas kitų bendruomenių šiandien panaudojamas visai kitaip, taip kad mums, krikščionims, jau kyla alergija pamačius vaivorykštę.
Grupės, kurios siekia ir reikalauja laisvo seksualumo, vaivorykštę pritaikė sau; – ir čia ji yra Dievo ženklas. Mes neturėtume gėdytis ar piktintis spalvomis ir lanku! Ir turime įtikinti kitus: Tai Dievo malonės ir sutaikinimo ženklas.
Visada, kai pamatau vaivorykštę debesyse, aš džiaugiuosi. Tuomet prisimenu: Dievas pažadėjo ramybę, JIS man atleido. JIS mane myli! Tikrai, tai priežastis džiaugtis ir aš iš tikrųjų pradedu nuoširdžiai džiaugtis.
Dažnai mums būnant sunkioje situacijoje, kyla ginčų ar šiaip problemų. Ir štai tada Dievas išskleidžia Savo lanką debesyse kaip ženklą, kad JIS visada yra šalia, kad mane myli, kad rūpinasi manimi, kad man atleidžia. Tikrai, tada kyla džiaugsmas!
Taigi Dievas visur į gamtą pridėjo meilės ženklų, visagalybės ženklų, priėmimo, grožio ir džiaugsmo ženklų. Tikrai, Dievas yra nuostabus!!
Žinoma, Dievas turi Savo nuomonę apie seksualumą, kuri galbūt nesutampa su moderniąja nuomone. Bet JIS visada pasiruošęs ramybei ir atleidimui. Taip kad ir mes neturėtume teisti kitų ar priekaištauti jiems dėl Dievo įstatymų. Mes gyvename malonės, o ne teismo amžiuje! Susitaikinimo, o ne neapykantos! Mes esam pakantūs, nes tendencijos ateina ir praeina, bet vienintelis Dievas lieka nekintamas.
Vaikus savo pavyzdžiu auklėjame stipriomis asmenybėmis, kurios neturi pasiduoti kiekvienai madingai srovei. Jie mums yra vertingi, nenorime jų prarasti, norime mylėti ir mylėti, ir dar kartą mylėti.

Mylimas Tėve, dėkoju už Tavo meilės ženklus debesyse! Vaivorykštė tokia graži, nuolat tegaliu ja tik stebėtis. Tikrai, Tu esi nuostabus!!

Ar yra, kas džiaugiasi darbu su kompiuteriu? Mums reikia žmogaus, galinčio šioje srityje padėti!!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.