Kelias Viešpačiui – 2019.10.07

Taisykite Viešpačiui kelią!
Ištiesinkite jam takus!
Evangelija pagal Matą 3, 3

Taip Jonas Krikštytojas pamokslavo dykumoje. Jis žinojo, jog ruošia kelią Išganytojui. Ilgai jis buvo tyloje ir ten išgirdo Dievo balsą bei tyrinėjo JO planus. Ir štai atėjo laikas būti balsu dykumoje, balsu, nurodančiu Jėzų. Atsiverskite, nes dangaus karalystė yra arti.
Mes, visai kaip Jonas, turėtume būti tuo balsu, kuris kviečia: Taisykite Viešpačiui kelią! Atsiverskite, nes jau artinasi dangaus karalystė!
Visų pirma, kelias Viešpačiui turėtų būti paruoštas mūsų širdyje. Yra daug kliūčių, daug užtvarų. Iškeliami neteisingi prioritetai, rūpinamasi tik kitais dalykais, o štai Viešpats atidėtas nuošalėn. Arba viskas aplink taip mylima, o šalia to visko dar ir Viešpats truputėlį. Arba mėgaujamasi žalingu įpročiu, apie kurį niekas neturėtų sužinoti, net jei tai tėra slapti troškimai bei fantazijos. Arba mėgaujamasi darbu Dievui, nors Dievas jau seniai pamestas iš akiračio…
Jėzus gali apvalyti širdį nuo bet kokio purvo, nuodėmių ir kalčių. JAM tai nėra sunku. Tik mes turime atsiskirti nuo visko, kas JAM nepatinka, kad JIS galėtų visa tai išmesti. Taisykite JAM kelią!!! Atsiverskite, nes prisiartino dangaus karalystė!!
Kuomet Karalius įsikuria širdyje, ji tampa nuostabi. Tada užplūsta šviesa ir šiluma, tada tavojoje širdyje išliejama Dievo meilė. Tada tu su Dievu tampi viena širdimi ir viena siela, viešpatauja harmonija, ramybė ir džiaugsmas!
Tuomet tu esi pasiruošęs taisyti Viešpačiui kelią į kitų žmonių širdis. Tuomet tu nieko kito sau nebelinki kaip tik to, kad žmonės, kuriuos tu myli, surastų tikrąjį Išganytoją. Ir šitaip tu tiesi kelius ir statai tiltus JAM. Atsiverskite, jau artinasi dangaus karalystė!!

Dėkoju, Jėzau, Tu trokšti gyventi mano širdyje ir būti mano Karaliumi. Aš myliu Tave!! Noriu tiesti Tau kelius į kitų žmonių širdis, tiltus tikėjimui, nes dangaus karalystė jau labai labai arti!!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.