Dievo žodis – 2019 10 10

Tavo žodis yra lempa mano kojai,šviesa mano takams.
Psalmė 119, 105

Dievo žodis yra nuostabus! Gal jis mums kartais nesuprantamas ar nepatogus ir nelabai jaudinantis. Bet kai jis tampa gyvas, jis suardo mūsų grandines, mes tampame laisvi, esame išgydomi… Taip, Dievo žodis yra tarsi dinamitas mūsų gyvenime! Tik tol, kol jis yra negyva raidė, jis nuobodus. Bet kai tik Dvasia jį atgaivina, jis tampa gyvybės šaltiniu.
Mes užaugome tam tikroje bažnyčioje ir ilgą laiką girdėjome jos pamokslus ir mokymą. Ji pabrėžia Biblijos skaitymą ir aiškinimą, ir mes tai darome, nes nežinome, kad gali būti kitaip. Kartais iš to, kaip aiškinama Biblija, galima atpažinti, iš kurios bažnyčios kilęs asmuo.
Tačiau Dievo žodis yra gyvas ir Jis skiriasi nuo to, ką mes įsivaizduojame. Tradicija padėjo Dievą ir Bibliją į tam tikrą stalčiuką, kuriame Jis nesijaučia patogiai. Todėl Jis tyli, o Jo žodis mums miręs.
Girdėjau mintį, kad turėtume skaityti Bibliją it dešimtmetis. Taigi be jokio ankstesnio išsilavinimo, šališkumo, labai naiviai ir vaikiškai. Tada mūsų akys atsivers daugybei tiesų, kurių šiuo metu negalime pamatyti per savo spalvotus akinius. Tada Jo žodis vėl atgis.
Jo Žodis yra paprastas ir aiškus, jis nėra nepatogus, nereikalauja protingų komentarų. Yra kaip yra ir taškas.
Yra tiek daug nuomonių apie, pavyzdžiui, kūdikių ir suaugusiųjų krikštą. Bet jei nešališkai skaitai Bibliją, tada Dievo Dvasia gali greitai apreikšti tiesą be jokių protingų komentarų.
Panašiai ir apie dešimtinę, kurią turėtume aukoti. Tie, kurie lengvai skaito Bibliją, greitai supras Dievo valią. Kiti turi eiti aplinkui ir interpretuoti.
Grįžk prie šaltinio! Pamiršk visus komentarus ir skaityk Bibliją kaip vaikas! Paprašyk Jėzaus parodyti ir paaiškinti tau visa tai, kas svarbu, priimk tai į širdį, įsidėk giliai ir tada elkis, kaip sako Biblija. Tik veikiant bus atskleista tiesa.

Ačiū už Tavo žodį, Jėzau! Tai yra gyvybės, išganymo, tiesos žodis! Tai mane išlaisvina. Tai parodo man Dievo meilę. Taip, aš myliu Tavo žodį!!!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.