Tik išorė – 2019 11 06

Venkite daryti savo teisumo darbus žmonių akyse, kad būtumėte jų matomi, antraip negausite užmokesčio iš savo Tėvo danguje.
Evangelija pagal Matą 6, 1

Be abejonės, mes žinome, kad neturėtume demonstruotis ir girtis. Ir vis dėlto tai nutinka visur, net ir krikščionių bendruomenėje. Štai kodėl Biblijoje tiek daug kalbama apie nuolankumą.
Žmonėms, kurie nuolat turi kalbėti krikščionių susirinkimuose ir viską žino, labai trūksta pasitikėjimo savimi. Jie viduje tušti, nes Jėzus juose nėra gyvas. Norėdami pateisinti išorę, jie turi garsiausiai melstis, būti dosniausi darydami gera ir patys ištvermingiausi pasninkaudami. Jiems nuolat vyksta stebuklai ir jie kiekvieną dieną tampa vis didesni. Vargšai žmonės, jie nebepažįsta Jėzaus.
Tačiau jei kas nors ką tik rado Jėzų ir prisipildė Šventosios Dvasios, tas nebegali ramiai sėdėti vietoje, jis turi garsiai apie tai pranešti! Burna kalba tai, ko pertekusi širdis – štai ką sako Biblija.
Matote, yra didelis skirtumas tarp entuziastingų krikščionių ir tų, kurie nori tik išsaugoti savo išorę. Kam tu priklausai? Gal tyliesiems? O vaike, tai dar blogiau! Kas ramiai sėdi ant patogios sofos ir viską stebi bei teisia, tas tėra drungnas ir jau užmigęs tikėjime…
Lai tave ir vėl įkvepia Jėzus! Leisk, kad tave vėl pripildytų Šventoji Dvasia! Ateik ir sek paskui Jį! Pasakyk Jam tyloje: „Aš priklausau tau. Prašau, apvalyk viską, kas man trukdo sekti Tave. Aš noriu gyventi dėl Tavęs!“
Daugelis sutiko Jėzų ir Jį patyrė. O tada nuslydo į tradicijas, saviteisumą, legalizmą, teologiją arba buvo apakinti sėkmės ir praryti godumo. Jie seka savo guru ir evangelistais, bet nebepriklauso Jėzui. Gaila prarastų metų!
Svarbiausia yra tavo santykiai su Jėzumi. Visa kita yra antraeiliai dalykai. Jei jautiesi tuščias, tada ieškok Jo iš naujo. JIS jau laukia tavęs. JIS nori atnaujinti savo meilę tau. Ar esi pasiruošęs?

Jėzau, aš vėl ateinu pas Tave. Tik Tu esi gyvybės šaltinis. Tik Tavyje mano siela soti. O, Viešpatie, aš Tavęs ilgiuosi!!!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.