Nauja jėga – 2019 11 07

Nuvargusiam JIS duoda jėgų,
bejėgiui atšviežina gyvastį.
Net jaunuoliai pailsta ir pavargsta,
vaikinai klupte klumpa,
bet tie, kurie pasitiki VIEŠPAČIU, atgaus jėgas,
pakils tarsi erelių sparnais,
ir nepavargs bėgdami, nepails eidami.
Izaijo 40, 29–35

Turiu draugą, kuriam jau 70 metų. Jo gyvenimas ilgą laiką buvo baisus. Alkoholis jį sunaikino. Bet tada jis rado Viešpatį ir dabar seka paskui tą, kuris davė viską, kad jį išgelbėtų. Mano draugas myli Viešpatį Jėzų ir nori visą likusį gyvenimą Jį liudyti.
Taip jis prisijungė prie mūsų komandos ir dirba vertėju. Per Facebook Jis susidraugavo su daugybe žmonių iš jo senosios tėvynės ir visi jie skaitė jo vertimus, kuriuos jis skelbė savo „Facebook“ puslapyje. Jam sekasi puikiai ir jis gauna daug laiškų, klausimų ir komentarų. Jis yra tikras mūsų Viešpaties liudytojas. Mes juo labai didžiuojamės.
Mano draugas jau senas ir jį kankina ligos. Tačiau dvasia jis yra drąsus ir nenusimena. Kai skaičiau aukščiau esančią Biblijos eilutę, galvojau apie jį. Net jei kūnas yra senas ir trapus, jis įgyja naujos jėgos, naujos drąsos, vilties ir naują tikslą. Niekas nėra per senas, per jaunas, per silpnas ar per menkas, kad gyventų dėl Viešpaties, kuris viską atidavė už mus.
Paulius sako: Viešpaties galybė tampa tobula mano silpnume. Ten, kur aš silpnas, Jis yra stiprus.
Taip, tuo mes pasitikime: Jėzus gyvena manyje, o kai aš darau Jo darbą, Jis mane atgaivina, suteikia drąsos ir vilties bei visada naujų jėgų. Jei einu savo keliu ir darau tai, kas patinka man, ilgainiui mano jėgos išblėsta. Tada man reikia pertraukos ar atostogų. Bet Viešpaties kelyje mane nuolat atgaivina Jo Dvasia.

Ačiū tau, Jėzau, Tu nepalieki manęs vieno, kai gyvenu dėl Tavęs. Ačiū už naują jėgą, drąsą, viltį ir aiškų protą. Taip, aš noriu eiti tavo keliu, net jei mano jėgos yra menkos.

P. S. Šio brolio pavyzdys yra geras! Galbūt tai yra būdas, kuriuo tu irgi gali liudyti Viešptį. Susidraugauk „Facebook“ su daugybe žmonių ir skelbk pamąstymus savo puslapyje! Juk tavęs nenušaus! Nesijaudink! JIS padarė dėl mūsų viską ir mes taip pat norime padaryti ką nors dėl Jo. Būk palaimintas!!!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.