Prisiartino dangaus karalystė! – 2020.10.24

Atsiverskite!
Nes prisiartino dangaus karalystė. …
Taisykite Viešpačiui kelią!
Ištiesinkite jam takus!
Evangelija pagal Matą 3, 2f.

Kiekvienas žmogus turi savo įsivaizdavimus apie dangaus karalystę ir kiekvienas siekia patekti į savo dangų. Vienas pasistato tobulą geležinkelio modelį ir ten atranda ramybę. Kitas turi savo kolektyvinį sodą ir įsirengia jį kaip dangaus karalystę. Dar kitas yra politikas ir siekia rojaus. O štai vienas myli mergaitę, su kuria pabėga į Edeno sodą. Mes tikrai regime, šis pasaulis yra blogas. Blogas iš esmės. Ir todėl mes susikuriame savo svajonių pasaulius.
Vis dėlto Dievo dangaus karalystė yra reali, ne svajonė. Nes ten nuodėmė neturi jokio priėjimo. Ten nebėra melų, apgavysčių, vagysčių, egoizmo, kartėlio, savigailos. Ten kiekvienas rūpinasi vienas kitu, dar labiau nei savimi pačiu. Tikrai, dangus yra tikrasis rojus!
Ir ši dangaus karalystė yra arti! Jėzus greitai ir vėl ateis bei įkurs Savo karalystę! Kiekvienas nori vidun, tačiau tik tas turi bilietą, kuris tiki Jėzumi ir yra apsivalęs.
Atsiverskite, taip pat ir jūs, krikščionys, atsiverskite! Palikite mirusius darbus, rūpinkitės tikru gyvenimu! Gyvenkite taip, kad patiktumėte Kristui, o ne dėl savo geismų, troškimų ir tuštybių. Palikite išdidumą, savigailą, egoizmą šlovinime (svarbiausia, kad man viskas gerai!), tarnaukite vienas kitam kaip ištikimi Kristaus tarnai! Liaukitės su savo fanatizmu per politiką ir sveikatą!
Atlaisvink Jėzui kelią. JIS nori valdyti tavo širdyje. JIS nori pašalinti bet kokią naštą nuo tavo širdies. JIS padeda, kai tik tu pradedi. Palik nuodėmę, nebesileisk į kompromisus.
Taisyk JAM kelią. Savo širdyje bei kito širdyje; – per maldą, užtarimo maldą ir pasiaukojančią artimo meilę. Gyvenk nebe dėl paties savęs, gyvenk dėl JO, kol dar kvėpuoji. Tada JIS paruoš tau kelią į dangų.

Dėkoju, Jėzau, Tu išvadavai mane nuo manęs paties ir nuo mano egoizmo. Tikrai, noriu taisyti Tau kelią, kad tik Tu ateiti galėtum. Aš išvalysiu savo širdį ir tapsiu šventesniu dėl Tavęs, kad tik Tu galėtum būti su manimi. Tu esi nuostabus Viešpats!!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.