Baisus sprendimas – 2020.10.27

Baisu pakliūti į gyvojo Dievo rankas.
Hebrajams 10, 31

Dievas yra kūrėjas. JIS viską sukūrė su meile. Taip pat JIS yra Teisėjas, kuris mus teis pagal tai, kaip gyvenome ir ar likome Jam ištikimi. Kiek daug žmonių atsuko Jam nugarą! Kiek daug iš Jo juokėsi! Kiek daug žmonių iškreipė Jo įsakymus ir jais savanaudiškai pasinaudojo! Kiek daug yra tų, kurie išjuokė Jo įsakymus ir susikūrė sau „laisvės“ įsakymus, kad galėtų nebaudžiami nusidėti ir netgi įtraukti kitus! Ne, visa žmonija žlugo prieš Dievą. Ji buvo neištikima Jo misijai, išsikėlė savo tikslus ir nuvertė Dievą.
Kai užklupo lietus ir pakilo vanduo, Dievas neištraukė žmonių iš vandens, jų neišdžiovino ir atsargiai nenutupdė atgal į Nojaus arką. Kai ugnis užklupo Sodomą, Jis jos nesustabdė. Kai koncentracijos stovyklos ir dujų kameros buvo pilnos lavonų, Jis nusisuko. (Dievas sekė paskui vaikus ir patraukė juos prie savęs, bet leido išsilieti pykčiui ir mirčiai).
Dievas pyko, nes Jo tauta tenkinosi mirusiais ritualais ir laikėsi įstatymų, tačiau neieškojo Jo širdies. Dievui buvo labai gaila!
O kaip yra šiandien? Kaip elgiesi tu? Ar Dievas yra mūsų Teisėjas, kuris nusisuka taip, kad nedorėlis galėtų atlikti savo darbą?
Kaip gerai, kai galime įsikibti į Jėzų. Nėra kito būdo išvengti teismo sprendimo; Dievas yra pernelyg piktas. Bet jei turime Jėzų, jei Jėzus yra mūsų Užtarėjas, jei Jis apvalė mus nuo mūsų nuodėmių, tai net teisingasis Teisėjas pasigaili.
Pasitikėk Jėzumi! JIS gelbsti tave iš visų problemų ir JIS išgelbės nuo Dievo teismo! Į kiekvieną kaltinimą Jis pasakys: aš prisiėmiau bausmę, žmogus laisvas…
Priimk Jėzų į savo širdį kaip Karalių ir Gelbėtoją. Tik JIS yra mūsų Gelbėtojas.

Ačiū, Jėzau, kad mirei už mane, jog galėčiau gyventi! Tu prisiėmei Dievo rūstybę, kad ji manęs nepasiektų. Dėkoju už atpirkimą ir išganymą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.